قریب به یه ساعته که دو تا عقل دیگه امم کشیدم، اگه اینستاگرام میداشتم به طور حتم پست میذاشتم یا شایدم استوری با این عنوان " تمثال بی عقلی"  یا شایدم چیز بهتری به مخچه ام خطور میکرد

تازه عجیب اما واقعی اینه که دیروز نشستم پستی که برای جراحی عقل نوشته بودم دوباره خوندم و به معلوماتم اضافه کردم ینی باز خوبه که خودم نوشته بودم اگه مطلب دیگه ای میبود لابد اینشتین می شدم!

هی میخوام بنویسم حااااجی خیلی بد بود بعد به خودم فشار وارد میکنم که نوشتن این کلمه حالتو بد میکنه و تلقین میکنیو اینا ولی نسبت به قبلیه خیلی بـــــــــــــــــــــــــــد بود! دندون پایینیه درجه سه بود و تا اونجایی که درک من میکشید فقط معنیش گرونتر بود ولی وقتی رفتم تو اتاق عمل جون کندن بود جون کندن به معنی واقعیداشت دندون وامونده رو میکشید بیرون منم همینجوری با دستش بدنم بالا میومد. هر کدومشونو که در میاورد نفسم تازه در میومد. حالا من اطلاعات دقیق ندارم ولی تا جایی که ذهنم یاری میکنه صندلی  دندون پزشکی همیشه طرف راستت خالیه که دکتر میشینه و وقتی حرف طرف چپ میشه سخته همه چی همه چیااااینم همونجوری بود سختچون دقیقا دوتاشون سمت چپ بودن.بالایی رو که کشید  از حال رفتم حتی نفهمیدم بخیه زد یا نهیه چیز مزخرف دیگه بخیه ی جذبی نداشت و ینی اینکه دوباره باید چشمم به جمال دکتر یا اون یکی دستیارش روشن بشهتابحال بخیه نکشیدم امیدوارم درد نداشته باشه که از الان باید غم اون روزم بخورم

دیروز داشتم تو اینستا میگشتم برای اولین بار توی کل این 5-6 سالی که نیلوفر بهبودیو میشناسم ازش خوشم اومد تازه حس کردم به جز شاخ اینستا ادمم هستفک کنم این مورد برا تک تک شاخا و پلنگای اینستا صدق کنه

نمیتونم آب دهنمو قورت بدمبعد شیش بار دندون کشیدن این بار اوله که به همچین مصیبتی دچار شدم.خدا نصیب گرگ بیابون نکنه.گفتم که تازه یه ساعت گذشته ولی وحشتناک ورم کرده لپم و درد دارمدرد.

وقتی داشت دندونه رو از تو فکم بیرون میکشید صدای شکستن چوب میشنیدمدر این حد"دکتر چشم قشنگ انتخاب کنید تا در تمام مراحل به چشماش زل بزنید" اینو باید به پست قبلی اضافه کنم.

فک کنم آخر زیر دست دندون پزشکی چیزی میمیرم

به عنوان آخرین وصیتم -که احتمالا باید قبل از جراحی میگفتم-اینو اضافه میکنم"lick my balls bitch"

کاملا رساست که هر کدوم از ایتمای بالا میتونن متافور باشن دیگه!

حالا ربطش چی بود هنوز خودمم از درکش عاجزم ولی شما رو به خدای دندان و پری هاش میسپرم "بوس بوس با تف خونی"

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ووووی یو پی اس ها Lisa دلتا دکور اخبار روزانه ی فیلم و سریال هالییودی شرکت مهندسی مهدیس آسانبر Stacy نادر دانلود مدیریت دولتی وبلاگی برای همه ی عشق ماشین ها